Замороженые овощи

Заморожені овочі купити з доставкою

З настанням холодів все складніше знайти корисні і повні вітамінів свіжі овочі, та й на ринках і в супермаркетах свіжа зелень і овочі значно дорожчають в ціні. На період пізньої осені, зими і ранньої весни відмінний варіант - купити заморожені овочі.

Замовляючи заморожені овочі, ви отримаєте:

 • якісний сертифіко...

Заморожені овочі купити з доставкою

З настанням холодів все складніше знайти корисні і повні вітамінів свіжі овочі, та й на ринках і в супермаркетах свіжа зелень і овочі значно дорожчають в ціні. На період пізньої осені, зими і ранньої весни відмінний варіант - купити заморожені овочі.

Замовляючи заморожені овочі, ви отримаєте:

 • якісний сертифікований продукт шокової заморозки, без льоду;
 • швидку доставку по Білій Церкві, Києву та Київській області
 • відмінне співвідношення ціна / якість для ринку України (ви можете переконатися в цьому особисто, подивившись ціни інших постачальників)

Спочатку, як тільки в продажу з'явилися заморожені овочі, у багатьох вони викликали сумніви і велика кількість питань, наприклад, як можуть зберегтися корисні властивості після розморожування. Чимало непідтверджених чуток викликав і помилковий стереотип, що для заморозки використовуються нерозпродані і мало не зіпсовані овочі. Також було безліч ідей, що такі продукти - це шкідливо. Спростовуючи стереотипи, компаніям, які були піонерами з виробництва і продажу подібної продукції, доводилося долати сумнів і опір клієнтів. На щастя, ці часи давно минули.

Сучасний покупець знає, що заморожені овочі - це:

 • Овочі, які безпосередньо з місця збору врожаю надходить в обробку на виробництво по заготівлі продуктів під заморозку.
 • Свіжі овочі обробляються методом шокової заморозки в температурному діапазоні - 30-40 градусів за Цельсієм:

Купити заморожені овочі - вигідний варіант в будь-який час року

Нинішнє розмаїття не обмежується овочевими сумішами з морквини, горошку і брюссельської капусти. Завжди можна заморожені овочі купити і приготувати безліч цікавих страв, які не поступаються за свіжістю і корисності річної куховарство з тільки що зібраних городнім урожаєм.

З асортименту продуктового інтернет-супермаркету vova.ua можуть заморожені овочі купити Київ і вся Україна. Це можуть бути як моно-смаки овочів глибокої заморозки, так і неоціненні запаси вітамінів - різнопланові суміші-асорті. Для зручності приготування і суміші, і окремі види овочів попередньо порізані кільцями або кубиками: їх відразу можна використовувати для приготування, попередньо сполоснувши під проточною водою.

У будь-який час можна купити заморожені овочі і створити смачний і корисний обід:

 • овочеві супи і крем-супи
 • рагу, соте, печеня
 • тушковані і смажені парові гарніри до м'яса та риби
 • запіканки, гратени, пироги з овочами.
Еще

Замороженые овощи Товаров: 32.

Подкатегории

 • Замороженные овощные...

  Нынешнее разнообразие не ограничивается овощными смесями из морковки, горошка и брюссельской капусты. Всегда можно замороженные овощи купить и приготовить множество интересных блюд, не уступающих по свежести и полезности летней стряпне с только что собранным огородным урожаем.

  Из ассортимента продуктового интернет-супермаркета vova.ua могут замороженные овощи купить Киев и вся Украина. Это могут быть как моно-вкусы овощей глубокой заморозки, так и неоценимые запасы витаминов – разноплановые смеси-ассорти. Для удобства приготовления и смеси, и отдельные виды овощей предварительно порезаны кольцами или кубиками: их сразу можно использовать для приготовления, предварительно ополоснув под проточной водой.

Показано 1 - 32 из 32 товаров
Показано 1 - 32 из 32 товаров